Důvodů k rozhodnutí se pro nábytek na míru může být mnoho: využití atypického nebo příliš malého prostoru, snaha o maximální efektivitu, touha dát věcem řád... Tzv. vestavěné skříně tedy sloužily (a dodnes s úspěchem slouží) jako různé šatny, předsíňové stěny, knihovny, kancelářský nábytek.

Moderní materiály ve spojení se současnými nábytkářskými trendy ale dávají nové možnosti, a tak v současné době se setkáváme spíše s termínem skříně na míru. A pod tímto pojmem si představme, mimo již uvedenou klasiku, také moderní obývací stěny v italském duchu - dle přání zákazníka a vždy originální, koupelnové sestavy do miniaturních i velkorysých prostor, stejně jako kuchyňské linky např. v módním minimalistickém rouchu.

Naši cílem je ale poskytovat komplexní služby, a proto sekce obchodní nabízí také kusový nábytek. Kamenné obchody, stejně jako Internetový obchod AM nábytek si Vám dovoluje nabízet kvalitní zboží zejména prověřených domácích výrobců. V našem sortimentu naleznete nábytek stylový, ale i záležitosti trendové. Společným jmenovatelem však, jak všichni doufáme, je kvalita produktů, nápaditý design, široká paleta nabídky a snaha o co nejlepší zákaznický servis..

V letošním roce myslíme na našeho klienta , zákazníka a na jeho čas na život . Nabízíme od výstavby rodinných domů, bytových domů ,opravy stávajících domů až po jeho vybavení nábytkem, skříněmi na míru, kuchynskými linkami, obývacími stěnami, knihovnami, předsínoými stěnami až po dokončení interéru záclony , závěsy, dekoracemi . Tými našich pracovníků jsou Vám k dispozici od návrhu až po realizaci.

Více  času pro Váš spokojený život.