Materiály

 

Při výrobě našeho nábytku používáme kvalitní materiály. Pracujeme s materiály jako je masiv buk, dub, smrk, dýhovaná dřevotříska a samozřejmě laminátové desky.

 

Laminované desky z dřevěných materiálů představují dnes ve spojení s dekory a s materiály nepostradatelný nástroj pro designery, architekty a výrobce nábytku. Laminovaná dřevotřísková deska nabízí díky optimalizovanému systému barvení téměř nekonečné spektrum kreativního tvarování.

Nové obytné, zábavní a pracovní prostory si žádají materiály a kvalitu, jež otevírají prostor pro kreativitu. Lamináty  nepředstavují spolu s dekory a strukturou materiálů pouze dokonalý doplněk k harmonicky upravenému kompletnímu programu, nýbrž jsou i mnohostranně využitelným materiálem.

Zárukou kvality laminátů  je působivá imitace, jakož i výhody hospodárného zpracování a vysoká odolnost.

Přesvědčivými argumenty ve prospěch těchto laminátů je moderní technika tisku pro živé imitace dekorů, použití hodnotných materiálů i nejvyšší preciznost použitých technologií. Díky vývoji stále dokonalejší struktury povrchu se reprodukované dekory co do vzhledu i omaku stále více přibližují charakteru původních materiálů.

  

Veškeré produkty společnosti se ideálně vzájemně doplňují a dohromady tvoří harmonický celek. Nabízíme nepřeberné množství barevných variací a také materiálů imitujících krásu dřeva. Vzhledově jsou od něj téměř k nerozeznání, čím se ale zásadně liší, je výrazně nižší cena a bezkonkurenčně snadná údržba.Od poloviny roku 2008 jsme rozšířili nabídku o vysocelesklé povrchy desek včetně hran - byly uvedeny jako novinka na veletrhu nábytku v Praze. Cena - i když je vyšší než běžné laminátové desky - je adekvátní k její kráse a vzhledu. Dále pracujeme na dalších novinkách v oblasti výplní dveří - satinplex / umělé sklo /. Oproti sklu je mnohem bezpečnější a povrch je upravený proti špinění.  Věříme, že i tento materiál si najde své příznivce. Další novinkou, kterou chystáme pro rok 2009, je povrch dveří lamino potaženo kůží nebo umělou kůži.

 

 

Vzory dekorů

 

 Bílý leskMerano hnědéBorovice avolaBříza mainau

Bílá hladkáCrema

 CapucinoTřešeň RomanaOřech AidaOLiva tmaváBUk bavar

Dub světlýZázvorWengeAkát světlýMyrtaAluminium

 

 

Kůže & ratany

 

Lakovaná skla & zrcadla